LLT Super liga 7. kolo

FK Partizan (Beograd) – FK TSC (Bačka Topola) 1:1

TSC: Filipović, Skopljak, Antonić, Varga, Ponjević, Milićević, Duronjić (71′ Grabež), Tomanović (K), Tumbasević, Silađi (84′ Galić), Lukić (81′ Šinkovič)

Utakmica na stadionu JNA opravdala je epitet derbi kola. Gosti su došli da igraju fudbal i kao rezultat toga publika je dobila lepu predstavu a ni rezultat nije izostao.
Već u 25 sekundi posle munjevitog napada Lukić trese mrežu Stojkovića, TSC vodi 0:1. Gosti su nastavili sa hrabrom igrom i nisu posustali pred na papiru jačim i u ovom rangu iskusnijim protivnikom.
Partizan je stalno pritiskao i do izjednačenja je došao u poslednjim minutima poluvremena, kad je odbrana TSC-a poklekla posle solo akcije Sadika. Na pauzu se otišlo sa rezultatom 1:1.
Drugo poluvreme nam je donelo sličnu situaciju na terenu, domaćin je imao nadmoć i inicijativu, ali su hrabri gosti iz Bačke Topole iskusno odoleli svim napadima i zaslužno poneli bod sa izuzetno teškog gostovanja.
Žute kartone u ekipi TSC dobili su Filipović u 75′ i Tumbasević u 90′.