LLT Super liga 22. kolo

FK TSC (Bačka Topola) – FK Partizan (Beograd) 1:1

TSC: Filipović (K), Varga, Antonić, Babić, Zec, Duronjić (67′ Đurić), Tumbasević, Milićević, Arsenijević, Lukić (87′ Galić), Silađi (74′ Šinkovič)

Ekipa TSC je hrabro izašla protiv Partizana na domaćem terenu u Senti. Izabranici Zoltana Saba bili su dostojan, ako ne i bolji protivnik u prvom poluvremenu, bez mnogo šansi, mreže su mirovale u prvih 45′.
Drugo poluvreme donelo je mnogo više uzbuđenja. Posle prodora po desnom boku i dobrog šuta Lukića, golman Stojković je uspeo da odbije loptu samo na nogu Silađija, koji je rutinski smestio iza njegovih leđa. Da ceo plen ne ostane u Senti pobrinuo se sudija, koji je svirao nepostojeći penal, koji su gosti oberučke prihvatili i spasili se poraza na vrućem gostovanju. Konačan rezultat 1:1.
Žute kartone u ekipi TSC dobili su Silađi 35′, Arsenijević 63′, Milićević 78′ i Lukić 87′.