LLT Super liga 1. kolo

FK Voždovac (B) – FK TSC (Bačka Topola) 1:2

TSC: Filipović, Skopljak, Antonić, Varga, Ponjević, Milićević, Arsenijević (69′ Duronjić), Tomanović (K), Tumbasević, Silađi (85′ Galić), Lukić (76′ Rovčanin)

Ekipa gostiju je od samog početka pokazala da je došla po sva tri boda na popularni stadion “na krovu”. TSC prepoznatljivom igrom visokog presinga je mlela svog protivnika ali uprkos boljoj igri na pauzu se otišlo bez golova.
Drugo poluvreme nastavilo se u istom stilu, već u 55′ Tomanović je pametnim potezom savladao golmana domaćih i doveo objektivno bolju ekipu u vođstvo. Posle neuspelog centaršuta ekipa Voždovca je uspela da dođe do izjednačenja, što se pokazalo kao njihov jedini šut u okvir gola.
Samo 5 minuta kasnije u 75′ Silađi je majstorijom ponovo doveo ekipu TSC u vođstvo, što se ispostavilo kao konačan rezultat. 1:2 na otvaranju sezone 2019/2020. u Super ligi Srbije, prva utakmica, istorijska pobeda bačkotopolskog fudbala.
Žute kartone u ekipi TSC dobili su: Arsenijević 55′, Tumbasević 66′, Duronjić 82′, Silađi 85′